a
Benefits of Using Insect Screening

İRİS INSECT SCREENING SYSTEM

Benefits of Using Insect Screening

Yaz aylarının güzelliklerini saymakla bitmediği gibi sivrisinek ve diğer böcekler de bu güzelliğin olumsuz bir parçası olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle pencere ya da kapılarda kullanılacak sineklikler istenmeyen misafirlere karşı oldukça fazla koruyuculuk sağlamaktadır. Bununla birlikte yine yaz aylarında evleri havalandırmak ve temiz hava sirkülasyonunu sağlamada sineklik kullanımı faydaları oldukça fazla olmaktadır.

 

Sinekliklerin sağladığı faydalar kullanım amacına göre değişmektedir. Bu değişiklik ise birden fazla sineklik kullanımı faydaları oranını arttırmaktadır. Çünkü sineklikler hem pencerede hem de kapılarda birden fazla alanda kullanım imkanı sunmaktadır.

Sineklik Kullanım Faydaları

Sineklikler genellikle bazı hastalıklara sebebiyet veren haşereler ve sineklere karşı korunma amaçlı olarak üretilmektedir. Yüksek önem arz eden koruma amaçlı ürünlerden birisi olan sineklik modelleri evlerin pencere veya balkon kapılarında kullanıma müsait olmaktadır. Ayrıca bahçeye açılan ev kapılarında da tercih edilmektedir. Sineklik kullanılmadığı durumlarda haşerat ile mücadele için mecburen kimyasal içerikli ilaçlar kullanmak zorunda kalınır ve bu durum ciddi sorunlara da neden olmaktadır. Ancak sineklik kullanımı hem yaşayan kişileri kimyasal madde kullanımından uzak tutmakta hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sineklik kullanım kolaylığının yanında yüksek performans göstermektedir. Bu yüzden yaşam alanlarında ya da iş yerlerinde özellikle yaz aylarında pencereleri kapalı tutmak zorunda kalınmamış olmaktadır.

Kedi Sinekliği Kullanım Faydaları

Kedi teli olarak da bilinmekte olan kedi sinekliği müşterilerin evcil hayvanlarını tehlikelerden koruduğu gibi haşere ve sineklerden de korumaktadır. Evcil hayvanlara daha güvenilir yaşam alanı sağlamak amacı ile kedi sinekliği kullanımı oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Sineklikle aynı görevde kullanılmakta olan kedi sinekliği kedinin pati darbelerinden etkilenmeyecek dayanıklılıkta üretilmektedir.

Stor Sineklik Kullanım Faydaları

Oldukça fazla yaygın kullanım oranına sahip olan stor sineklik genel olarak manyetik kilitleme sistemi ile sunulmaktadır. Ayrıca manuel kilitleme sistemi ile sunulan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ekonomik bir şekilde tüketiciye sunulması da oldukça önemli bir özelliği olmaktadır.

Menteşeli Sineklik Kullanım Faydaları

Hemen hemen her evde görülen en klasik sineklik modeli olmasının yanı sıra oldukça sağlam, kaliteli bir model olması ile de öne çıkmaktadır.

Pileli Sineklik Kullanım Faydaları

Üstün koruyuculuk özelliğine sahip olan pileli sineklik en sağlam malzemeler ile üretilmekte ve görünüm açısından da hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

Sürme Sineklik Kullanım Faydaları

Sürme sineklik modelinin en avantajlı özelliği yer kaplamaması olmaktadır. Bu sayede kullanım yerinin dar olduğu alanlarda oldukça avantajlı bir model olarak öne çıkmaktadır.

İRİS SİNEKLİK

İris Metal Sineklik;
sektöründe güvenilir ve yenilikçi olması, özel çözümler
üretebilmesi, hizmet hızı ve kaliteli ürünleri ile fark
yaratmaktadır.

Hızlı İletişim

Meclis Mah. Yel Sokak No:4A - Sancaktepe İstanbul
0216 429 6922 0850 221 6567
info@irismetal.com

Bizi Arayın