Image Alt

Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında kurulan İris Sineklik Sistemleri; ilk yıllarda sadece pencere ve sineklik üreten firmalara sineklik malzemeleri ile kapı-pencere aksesuarları satışı yaparken, 2013 yılından itibaren sineklik üretimi ve satışına da başlamıştır.

Satışlarını; toptan, bayi ve perakende kanallar üzerinde yapmakta olan İris Sineklik Sistemleri; sektöründe güvenilir ve yenilikçi olması, özel çözümler üretebilmesi, hizmet hızı ve kaliteli ürünleri ile fark yaratmaktadır.

Toptan satışlarını ağırlıklı olarak; pileli sineklik tülü ve profili ile menteşeli, sabit, sürme  gibi çeşitli sineklik malzemeleri ile montaja hazır sineklik oluşturmaktadır.

Bayi satışları; her türlü sineklik çeşidi taleplerini kapsamaktadır.

Perakende satışlarda ise; tecrübeli usta ve satış ekibiyle kişiye özel çözümler üretmekte; montajından satış sonrası hizmetine kadar uzun soluklu bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Nihai tüketiciye en doğru ürünü en uygun fiyatlarla vermek üzere tecrübesini ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir.

İris Sineklik Sistemleri’nin fark yaratan ürünü ise; hayvan dostlarımız için tasarlanmış “Kedi Sinekliği” ile malzeme ve üretim maliyetlerini düşüren “Yeni Nesil (kasasız) Frenli Stor Sineklik”tir.

Misyonumuz

Tecrübe ve birikimimizi kullanarak Ar-Ge çalışmalarımızla desteklediğimiz yeni ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle ve pazarda kalitesi ve ürün çeşidi ile fark yaratan bir firma olmak en önemli misyonumuzdur.

  • Müşteri memnuniyetini her kanalda gözetmeyi,
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en verimli ve en uygun şekilde çözüme ulaştırmayı
  • Üretim teknolojisi ve optimizasyonuna önem vererek kaliteli ve fark yaratan bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Markamız “İris Sineklik Sistemleri”nin Türkiye’de ve dünyada tanınır, güvenilen, fark yaratan marka haline getirmek de en önemli vizyonumuzdur.

DEĞERLERİMİZ

İRİS SİNEKLİK SİSTEMLERİ OLARAK;

Müşteri Memnuniyetini Ön Plana Çıkarmak 0
Yeni ve Yenilikçi Ürünler Sunmak 0
Müşterilerimize Çözüm Odaklı Yaklaşmak 0
Yenilikçi ve Girişimci Bakış Açımızı Geliştirmek 0

İRİS SİNEKLİK

İris Metal Sineklik;
sektöründe güvenilir ve yenilikçi olması, özel çözümler
üretebilmesi, hizmet hızı ve kaliteli ürünleri ile fark
yaratmaktadır.

Hızlı İletişim

Meclis Mah. Yel Sokak No:4A - Sancaktepe İstanbul
0216 429 6922 0850 221 6567
info@irismetal.com

Bizi Arayın