a
Differences Between Insect Screening Models

İRİS INSECT SCREENING SYSTEM

Differences Between Insect Screening Models

Kedi Sinekliği Ne İşe Yarar ?

Küçük evcil dostlar ile yaşam süren birçok müşterinin isteği doğrultusunda üretilen kedi sinekliği oldukça dayanıklı, sağlam özelliğe sahip olmaktadır. Kediler doğaları gereği meraklı hayvanlar olmaktadır. Genel olarak yaşadıkları evlerin pencere kenarlarında oturmayı ve seyretmeyi oldukça fazla severler. Bu merakları üzücü sonuçlar doğurabilmekte olduğu için yaygın görülen yaralanma ya da camdan düşme gibi olaylar kedi sinekliği sayesinde engellenebilmektedir.

 Stor Sineklik Ne İşe Yarar ?

Yayla kurma mekanizması ile çalışan Stor sineklik bir hareket gücüne sahip olması özelliği ile kullanılmadığı zamanlarda ya da sineklik açmayı gerektiren durumlarda küçük bir el hareketi ile kendi kendini toplayan bir sineklik sistemi olarak kolay, pratik modeller arasında yer almaktadır. Pencerelerde dikey olarak çalışma sistemine sahip stor sineklik sistemleri kapılarda ise yatay çalışma özelliğine sahip sineklik sistemleri ile uygulanmaktadır. İçine tülün sarıldığı bir motor yatağı ile iki yana monte edilen bu sineklik modelleri U şeklinde olup içinde özel kıl fitil ile oluşan alüminyum raylar ve alt kilitleme parçasından oluşmaktadır.

 Menteşeli Sineklik Ne İşe Yarar ?

Günlük yaşam içerisinde ev veya iş yerlerinde ya da akla gelebilecek birçok alanda kullanımı sağlanan menteşeli sineklik ile beraber sineklerin ve diğer uçan hayvanların içeriye girmesini engellemek mümkün hale gelmektedir. Bu sisteme sahip olan insanların birtakım avantajları mevcut olmaktadır. Bu avantajların başını ekonomik fiyatlar ile sahip olunabilmesi çekmektedir.

 

Montajı oldukça kolay ve hızlı olan menteşeli sineklik modellerinin kullanım ömrü oldukça uzun olmakta ve sağlamlığı oldukça fazla olmaktadır. Hareket kabiliyetine sahip olan sineklik modelleri özellikle yaz ayları için vazgeçilmez bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Menteşeli sineklik modeli tak çıkar özelliği sayesinde kış aylarında rahatlıkla çıkarılma ya da yıkama avantajı sunmaktadır.

Pileli Sineklik Ne İşe Yarar ?

Sineklik sistemlerinin arasında en çok tercih edilen ve uzun yıllar kullanım imkanı sunan model pileli sineklik olmaktadır. Pileli sineklik sistemlerinin çalışma sistemleri ise pileli ipler sayesinde sağa ve sola hareket etmesi ile olmaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak yukarı da aşağı da hareket edebilmesi mevcut olmakta ve pileli sineklik sistemlerinin kullanım alanı oldukça geniş olmaktadır.

Sürme Sineklik Ne İşe Yarar ?

Kullanım alanından tasarruf sağlamayı hedefleyen sineklik modelleri sürme sineklik olmaktadır. En dar alanlarda dahi kullanımı kolay ve uygun olan bu modelin tercih edilmesinde en önemli etken dayanıklı kullanım avantajı sunmasıdır. Fransız balkon, sürgülü kapı ve pencereler başta olmak üzere birçok alanda sürme sineklik tercih edilmektedir.

İRİS SİNEKLİK

İris Metal Sineklik;
sektöründe güvenilir ve yenilikçi olması, özel çözümler
üretebilmesi, hizmet hızı ve kaliteli ürünleri ile fark
yaratmaktadır.

Hızlı İletişim

Meclis Mah. Yel Sokak No:4A - Sancaktepe İstanbul
0216 429 6922 0850 221 6567
info@irismetal.com

Bizi Arayın